kruszywa Kraśnik

kamień ogrodowy kraśnik

Przedsiębiorstwo IgoKar działa na rynku od 2015 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Lasy, w województwie lubelskim. Firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości materiałów budowlanych takich jak rozmaite kruszywa.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz doświadczeniu pracowników nabytemu jeszcze na długo przed powstaniem przedsiębiorstwa zdobyliśmy dobrą renomę i zyskaliśmy zaufanie licznych Klientów.

"IgoKar" dysponuje własną flotą wywrotek, o dużej ładowności umożliwiających dostawę nabytych materiałów w dowolne wyznaczone przez Klienta miejsce na terenie województwa lubelskiego.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw jednak do współpracy zapraszamy również osoby prywatne. W działaniach kieruje nami profesjonalizm i wysoki poziom obsługi Klienta. Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny dzięki czemu kontrahent otrzymuje usługę dopasowaną idealnie do jego potrzeb.

Kadra pracownicza działająca na terenie firmy złożona jest ze starannie wyselekcjonowanych fachowców posiadających odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę by świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Udzielamy gwarancji profesjonalizmu, rzetelności, terminowości oraz oferujemy atrakcyjne ceny.